بیوگرافی دکتر محمد حسن‌نژاد- نماینده مردم شریف مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی

دکتر محمد حسن نژاد

نماینده مردم شریف مرند و جلفا

از اهالی روستای شهیدپرور ایری سفلی

ایری سفلی از نظر بسیاری از مردم شهرستان مرند و جلفا قطب تولید انواع میوه در این شهرستان می‌باشد. آقای دکتر حسن نژاد از همان دوران نوجوانی به عنوان دانش‌آموز نخبه در سطح استان شناخته شده بودند. با فعالیتهای فرهنگی و علمی سبب شناخته شدن این روستا شدند. در حال حاضر نیز ایشان با عملکرد شایسته و پیگیری‌های مستمر باعث ارتقاء سطح زندگی مردم زحمت کش این منطقه شده‌اند. بنده به عنوان یک همشهری از ایشان تقاضا دارم با جذب سرمایه‌گذارهای بومی(تاکید بومی) باعث رشد بخش کشاورزی مکانیزه شوند. در حال حاضر دغدغه مردم هدر رفت بیش از حد منابع آبی این روستا به خاطر کشاورزی سنتی می‌باشد.

با اینکه خود من متولد شهر تهران بوده و تاکنون افتخار ملاقات با ایشان را نداشته‌ام، اما این گفته‌ها حاصل برداشت من از اظهارات مردم شهرستان مرند و جلفا می‌باشد.ضمن اینکه ایشان از معدود نمایندگانی هستند که واقعا در دسترس مردم هستند.

برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون دارم.

/ 2 نظر / 171 بازدید
حبیب فتحی

با سلام به محضر جناب اقای دکتر محمد حسن نژاد که یک نخبه ویک اقتصاد دان بزرگی هستند باعث افتخار وغرور ما است لذا خواهشمندیم که یک راهکاری وفرمولی برای پیشرفت منطقه هرزنات وروستای بابره با پتانسیل های موجوددر منطقه ارایه فرمایید با تشکر فروان حبیب فتحی از بابره